„Говорих с БСП и ИТН. Имахме подкрепата на АПС, получихме подкрепата на ДПС. Нуждаем се от стабилно мнозинство с ясен ангажимент“, добави министър-председателят
„Те не могат без Борисов – ако той не ги спасяваше всеки ден, те щяха да бъдат едни нормални граждани, които да си понесат последствията за всичко, което правят“, каза той