„Много е грозно да се пише по пернишки сайтове, че излизат отпуски и напускат, за да отидат на море и да си изхарчат големите заплати“, заяви началникът на отделението
„Време е смъртта на деца да бъде третирана със същата тежест, с която се преживява - като безвъзвратна, опустошителна, като най-тежкото престъпление“, пише Николай Попов