Георгиев заяви в предаването "Лице в лице", че ситуацията не изглежда оптимистична, а сред хората расте общо усещане, че този политически модел вече се изчерпва.
От сдружение „Зелен Младост” поискаха заместник-главният прокурор Иван Гешев и председателят на антикорупционната комисия Пламен Георгиев да си подадат оставки