Дотук се стигна, след като районните кметове на „Младост“ и „Люлин“ и двама общински съветници напуснаха „Продължаваме промяната“ с обвинения за натиск
Районните кметове на „Младост“ и „Люлин“ и двамата общински съветници, които вчера обвиниха своите от „Продължаваме промяната“ в корупция, са разказали всичко на разследващите