Само 10 – 15 души от 10 000 членове на „Движение България на гражданите” (ДБГ) са подали молби за напускане. Това обяви Найден Зеленогрски по повод твърдението на един от напускащите – Настимир Ананиев, че 100 души напускат движението
Тази сутрин
22 June, 2026
Прочети за 1 мин.