Позитивното мислене не е просто надъхване, а начин да се свържем с ресурсите вътре в нас които ни помагат да проявим по най-добър начин себе си, смята Елица Великова
гресията е нещо човешко и нормално, от което не трябва да се срамуваме, но трябва да признаем, че е част от нас и да го управляваме. Това коментира кризисният психолог Младен Владимиров в предаването „Тази сутрин“ по bTV
Тя се превръща в норма не е само при децата, но там е най-видимо. Очакваме те да могат да се справят, въпреки че нямат социалния опит, а някак си го прощаваме на нас, възрастните, коментира Младен Владимиров