По-рано днес финансовият министър Теменужка Петкова коментира стачката на служителите на градския транспорт като обясни, че средства за повишение на заплатите им могат да бъдат осигурени от общината
„Това може да стане чрез компенсиране и предоставяне на средствата за сметка на собствени приходи или чрез преходни остатъци“, каза още министърът на финансите