Вчера съучениците и учителите на 12-годишния Любчо от столичното 125-о училище бяха отличени с наградата "Достойните българи", след като събраха средства за акумулаторна количка на момчето от парите за букети в първия учебен ден. Награден бе и репортерът на bTV Мария Савкова, която разказа историята им.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в GoogleРазгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















