Олимпийските комитети на няколко държави получиха заплахи по електронната поща заради участието им в зимните игри в Сочи. В тях се отправя предупреждение, че спортистите могат да станат обект на терористични нападения.
За заплахите съобщиха олимпийските комитети на Германия, Италия, Унгария и Словения. Текстът е идентичен във всички писма и призовава спортистите да си останат вкъщи, вместо да отидат в Сочи. Такива заплахи най-вероятно са изпратени и до други държави.
-
Руски спортисти дишали ксенон, за да печелят медали в Сочи
-
Росен Плевнелиев заминава за Сочи
-
Надежда и Мария от Pussy Riot арестувани в Сочи
-
(Не)красивата страна на фигурното пързаляне
-
Сани Жекова: Чувствам се щатлива и горда
-
Александра Жекова се размина с медал, италианка я бутна
-
История с неочаквано щастлив край на Игрите
-
Предизвикателството на топлото време в Сочи
-
Кметът на Сочи покровителства единствения местен гей бар
-
Олимпийският огън се вижда от космоса
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google