Десетки семейства останаха без дом след акция срещу незаконното строителство в ромската махала на Стара Загора.
Снимка:
Ладислав Цветков
За “Тази сутрин” кметът на Стара Загора Живко Тодоров беше категоричен, че решение ще има за всеки отделен казус. Той обясни, че всички, чиито имоти са били разрушени, ще бъдат настанени в общински жилища. По думите му целта е да няма бедстващи и хора на улицата.
Снимка:
Ладислав Цветков






















