Тази сутрин

Снимка: Ахмед Башев: Не съм разговарял с никого от ГЕРБ

Ахмед Башев: Не съм разговарял с никого от ГЕРБ

Преди 7 години Прочети за 2 мин.

ОТ местната структура на ГЕРБ също отрекоха да са преговаряли с него