От години хората на улица „Теменуга“ в старозагорското село Горно Ботево живеят в кал. За да могат да стигнат до къщите си, местните купуват със собствени средства чакъл, а през лятото сами косят и обезпаразитяват тревата, за да има къде да играят децата им
Тази сутрин
22 June, 2026
Прочети за 1 мин.