Бизнесменът призна, че се е срещнал с премиера, когато е разбрал за предстоящата проверка на КОНПИ, за да го уведоми, че това, което предстои да се случи, е незаконно и несправедливо
„Златна прегръдка” между ГЕРБ и националистите няма, а представителите на „Обединени патриоти” във властта са успешни и затова на този етап агресивната политика от миналото трябва да остане на заден план. Това стана ясно от думите на лидера на „Атака”