За пет дни се свърши повече работа, отколкото за пет години, коментира служебният премиер Огнян Герджиков, който инспектира тунела „Ечемишка” преди възстановяването на движението през него
Регионалният министър Спас Попниколов и експерти инспектираха тунела и го оцениха като обезопасен, но движението по магистралата ще бъде пуснато след официална проверка