Тони Паркър записа 22 точки и 7 асистенции при завръщането си след шест мача отсъствие, а Сан Антонио победи Далас със 112:106 в тексаското дерби от Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада.

Тим Дънкан се отличи със 17 точки, Каухи Леонард добави 16 точки, а Борис Диау вкара 13 точки и спечели 10 борби за Спърс. Ману Джинобили реализира 15 точки и направи 7 асистенции, Тиаго Сплитер записа 11 точки, а Сан Антонио регистрира трети пореден успех. Дирк Новицки завърши с 22 точки, Винс Картър с 21 точки, а Монта Елит със 17 точки за тима на Далас, който губи осми пореден мач от Спърс.

Тони Паркър бе извън игра от 10 февруари. Официално от отбора обявиха, че той е получил почивка, но неофициално е заради серия от леки травми.

Йоаким Ноа направи за пети път в кариерата си "трипъл-дабъл" - 13 точки, 12 борби и 14 асистенции при успеха на Чикаго над Ню Йорк със 109:90 точки в друг мач от тази нощ.

Седем играчи на "биковете" записаха двуцифрен точков актив, а Чикаго печели за девети път в последните си 10 двубоя. Тимът достига границата от 100 точки в четвърта поредна среща, което се случва за пръв път от края 2010 година.

Ди Джей Аугустин реализира 21 от своите 23 точки в четвъртата част, а Чикаго има 21 победи и 8 загуби от началото на годината.