Мъж намушка друг при свада в Старозагорско. Трагедията е от снощи, а сигнал е получен малко преди 22 ч., съобщиха от ОДМВР-Стара Загора, пише Фокус.

На място незабавно е изпратен полицейски екип

23-годишен мъж, заедно с негов приятел на 61 години, са отишли в дома 22-годишна в с. Бяло поле, за да я вземе.

Изберете магазин

Разгледай онлайн нашите промоционални брошури

Цените са валидни за периода на акцията или до изчерпване на наличностите. Всички цени са в лева с включен ДДС.
Advertisement

Възниква скандал и сбиване между мъжа и роднините на жената.

По първоначални данни, 23-годишният мъж е нанесъл прободна рана на родственик на жената – мъж на 29 години, други двама родственици на жената – мъже на 27 и 53 години са с порезни рани.

Изпратени са били медицински екипи, като 29-годишният мъж е починал на път за болницата. На другите двама пострадали мъже е била оказана медицинска помощ и са били освободени.

Работата по изясняване на всички факти и обстоятелства по случая продължава.

23-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа.

Последвайте ни за още актуални новини в Google News Showcase

Последвайте btvnovinite.bg във VIBER

Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM

Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK

Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK