Въпреки увеличаващия се брой заразени с коронавирус - пазарите в София работят.
Снимка:
btvnovinite.bg
bTV провери дали се спазват мерките и дали има нарушения на най-големия открит пазар в столицата.
В съботното утро на ул. „Лавандула“ битака работи на пълни обороти.
Снимка:
btvnovinite.bg
След близо два месеца рестрикции, сега по пазарите всички са доволни - и купувачи, и продавачи.
Въпреки ясните указания от ръководството на пазара не всички спазват установения ред. Определената дистанция се спазва и между сергиите има 1,5 м отстояние. Въпреки това половината хора са с маски, другата половина – без.
Снимка:
btvnovinite.bg
За да попаднете на битпазара, ще трябва да платите 4 лева вход.






















