Кралската двойка ще се венчае на 2 февруари, точно в 11.30 часа, в "Нюе Керк" - църква в Амстердам, където се женят кралските особи.
Холандците могат да се насладят на предмети от колекцията на кралското семейство в чест на събитието.
Изложбата се нарича "Да, съгласен съм" - думите, които обикновено произнасят всички младоженци в деня на церемонията.

Златната кралска карета, както и брошката с 214 скъпоценни камъка, дадена на кралица Ема през 1879 г., се открояват сред експонатите.  Показана е и единствената снимка от сватбата на крал Уилем Първи и принцеса Фредерика Луиз Вилхелмина, както и документът от сватбата им от 1791 г.

Посетителите ще влязат в "Нюе Керк" за първи път. Там ще видят и възглавничките, върху които кралското семейство ще коленичи, за да бъде благословено по време на сватбената церемония. Те са от сатен, украсени със сребро и изящна бродерия.
В центъра на изложбата е кралският екипаж. След сватбата новото семейство ще направи обиколка из Амстердам с каретата, теглена от 8 коня.