Съдебните лекари са готови със заключенията от аутопсията на тялото на Майкъл Джексън. Резултатите обаче няма да бъдат оповестени, докато не приключи разследването на смъртта на поп звездата.

Полицията и федерални агенти претърсиха кабинетите на няколко негови лекари. Според информации в медиите властите са се съсредоточили върху факта, че Джексън е употребявал като сънотворно силното упойващо вещество пропофол. Междувременно съдията, който се занимава със завещанието на поп звездата, одобри няколко бизнес сделки.

Сред тях е споразумение за 60 млн. долара за създаването на филм от видеозаписи на репетициите на Джако преди поредицата от концерти, които той трябваше да изнесе в Лондон през юли. Очаква се лентата да бъде пусната по кината в края на октомври. Съдията се съгласи също да бъде преиздадена автобиографията на Майкъл Джексън.

 

Спортните събития от деня

Филмите на bTV

Гледай bTV на живо

Времето

 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google