Вратарят Ал Монтоя записа суха мрежа в първия си мач като като титуляр през този сезон, а неговият Уинипег отнесе с 3:0 Ню Джърси Девилс. Иначе домакините отправиха едва 24 удара в мача, а лявото крило Ивандър Кейн откри резултата в средата на втората част.

22 секунди след началото на третата част Марк Шийфеле удвои, а по-късно през периода отново Кейн вкара, след като се измъкна на мантинелата от притискащия го защитник Анди Грийн. С този успех Уинипег има 6 точки в Централната дивизия, а Ню Джърси е с 3 в дивизия Метрополитен.

Кори Пери вкара два гола, а вратарят Йонас Хилер направи 30 спасявания при успеха на Анахайм с 4:1 над Отава. Капитанът на домакините от Калифорния Райън Гецлаф и Ники Борино вкараха другите два гола при юбилейния ден на 20-ата годишнина от старта на Дъкс в Лигата. В момента те заемат 2-о място в Тихоокеанската дивизия с 8 точки.

В тази среща Анахайм постигна и клубен рекорд- 56 отправени удара в един мач, а отборът на Отава инкасира четвърта поредна загуба.

Вратарят на Лос Анджелис Кингс Бен Скривънс отрази 20 удара и регистрира трети шътаут в кариерата си, като неговият тим се справи с Флорида с 3:0. За Кралете това е четвърта победа в шест мача от началото на сезона в Лигата. Джордън Нолън вкара гол и подаде за още един, а другите две точни шайби са в сметката на Джъстин Уилямс и Даниел Кърчило.

Финикс спечели трета победа в петте си поредни гостувания, този път с 5:3 при визитата в Северна Каролина. Шейн Доун, Микел Бьодкер, Лаури Карпиковски и на два пъти Роб Клинкхамър се разписаха за Койотите.