Лидерът в националната хокейна лига Чикаго продължи серията си без загуба в редовното време от началото на сезона, след като се наложи над гостуващия Ванкувър с 4:3 с дузпи.

Домакините пропиляха аванс от два гола в последните 2:42 минути на мача, но все пак стигнаха до трети пореден успех с решаващия гол на Андрю Шоу при дузпите. Мариан Хоса се разписа два пъти, а Патрик Шарп добави едно попадение за Чикаго, който взе добър аванс от 3:1. Александър Едлер и Кевин Бикса изравниха в края, като асистенции и за двата гола записа Хенрик Седин.

Монреал постигна пета поредна победа в лигата след 3:1 над Ню Йорк Рейнджърс като гост и излезе на върха в Източната конференция. Антон Стралман изведе домакините напред в средата на мача, но канадците стигнаха до пълен обрат, въпреки че отправиха само 18 удара към вратата на Хенрик Лундквист.Макс Пасиорети изравни малко преди края на втората част, а в последната третина Алекс Галченюк и Рафаел Диас решиха всичко.