Бостън разгромои Каролина със 7:0 в мач от редовния сезон на НХЛ. Здено Хара вкара първия хеттрик в кариерата си, а Тим Томас направи 31 спасявания за седмия си мач без допуснат гол. Марк Стюарт, Грегъри Кемпбъл, Патрис Бержерон и Майкъл Райдър добавиха по един гол за Бостън. Това е втора убедителна победа за тима на Бостън в последните шест дни, след като миналия вторник се наложи с 6:0 над Отава.

Джейми Лангенбрунер донесе победата на Далас над Лос Анджелис с 2:1 в мач номер 1000 в своята кариера в НХЛ. Лангенбрунер вкара победното попадения за Далас във втората част при числено превъзходство. Шест минути преди това Луи Ериксон изравни, след като гостите поведоха чрез Джъстин Уилямс в 7-та минута.