Екатерина Захариева: Договорът за добросъседство между България и Македония беше нужен, защото години наред имаше напрежение
Инициативата за подписване на споразумение беше на България, поради доста често враждебни действия и на предишното македонско правителство, и на учени. Това каза вицепремиерът и външен министър в предаването „Тази сутрин“ по bTV

09:15 ч. 03.08.2017