„Хизбула и Израел се споразумяха за прекратяване на огъня“, каза служителят, добавяйки, че преговарящите от САЩ и Катар са изработили споразумението с помощта на Иран
Той допусна, че Израел е възможно да не се съобрази с това споразумение, защото е губещата страна. По думите му САЩ също са загубили „в това пътешествие“ в Близкия изток