В деловодството на НС е постъпило писмо от Боршош, в което той заявява, че докато комисията заседава, са настъпили съществени промени в обстоятелствата
За посегателствата над лекари д-р Красимира Иванова коментира, че и тя, както и колегите ѝ, се чувстват притеснени, унизени и неудовлетворени, че трудът им не е оценен