Вчера съучениците и учителите на 12-годишния Любчо от столичното 125-о училище бяха отличени с наградата "Достойните българи", след като събраха средства за акумулаторна количка на момчето от парите за букети в първия учебен ден. Награден бе и репортерът на bTV Мария Савкова, която разказа историята им
Тази сутрин
24 June, 2026
Прочети за 1 мин.