Това каза в предаването „Тази сутрин“ по bTV подуправителят на НЗОК Димитър Петров. Той добави, че в съсловието бившият министър е известен като Пинокио
Според бившият здравен министър няма смисъл да се сменя една система, която работи и е напълно безплатна за всеки отделен пациент с нещо, което ще струва много пари