За случаите в на българи, експлоатирани в чужбина, би следвало институциите ни да се самосезират, да направят връзка с инспекцията в съответната страна и работодателят да бъде наказан там с цялата строгост на закона, каза омбудсманът
България
23 June, 2026
Прочети за 5 мин.