Отзвукът от "Мисия Лондон" със специалното участие на премиера Бойко Борисов има няколко пласта. Най-голямата поука според мен е, че в кривото огледало всеки вижда страховете си
Отива си една седмица на закъснели признания и екзорсизъм. Седмица, в която духове и караконджули, дори и гонени с тамян и премиерска заръка, се оказват доста устойчиви.