Така бившият председател на Независимото дружество за защита правата на човека Николай Колев-Босия протестира срещу "мафията при издаване на шофьорски книжки"
Според тях, детето им е зависимо от наркотици и затова трябва принудително да бъде лекувано. Тинейджърката, от своя страна, ги обвинява в родителски тормоз