„Щеше да бъде смешно, ако не беше скандално най-висшите ни държавни чиновници да демонстрират свързаност със сенчестия бизнес”, се казва в позицията на блока
2 дами в спор политически ли е протестът. Едната смята, че опозицията трябва да подкрепи недоволството, а другата, че на контрапротеста политиката няма място