Той е одобрен и платен още преди 30 години, но изненадващо военното министерство се отказва от него и подкрепя Общината за събарянето на паметника „1300 години България“
„Дали някой самостоятелно не бърза да изпълни нечия поръчка? Сега не знам какво да направя – да ида или да не ида”, написа бившият шеф на НДК във „Фейсбук”