Тази сутрин

Снимка: Медсестрите на протест: Ако нас ни няма, няма и здравеопазване

Медсестрите на протест: Ако нас ни няма, няма и здравеопазване

Преди 8 години Прочети за 2 мин.

Средната им възраст се приближава до пенсионната, стартовата заплата у нас е 10 пъти по-ниска от тази в Германия