Кристен Стюарт явно наистина се разкайва за скандала, който предизвика с изневярата си с режисьора Рупърт Сандърс. Актрисата за пореден път поднесе извиненията си към своите фенове и тези на Робърт Патинсън, като този път използва страниците на сп. „Нюзуик”.

"Извинявам се за това, че толкова много ядосах висчки. Това не бе целта ми”, казва актрисата в интервю. Стюарт, която през последните месеци понася критиките на феновете, но едновременно с това се радва и на подкрепата на най-верните си почитатели, споделя, че не е толкова ужасно да си едновременно обичан и мразен. В крайна сметка, актрисата се е отдала на работата си и се старае да не се влияе от хорското мнение.

"Не ме интересува мнението на хората. То не може да ме спре да правя това, което правя”, казва актрисата.
 

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google