Куинс Парк Рейнджърс постигна първи успех от началото на сезона в Англия. Тимът най-сетне спечели успех и това се случи срещу отбора на Димитър Бербатов - Фулъм. КПР би с 2:1 в среща от 17-ия кръг на първенството. Българинът изигра пълни 90 минути, но не успя да се разпише.

Таарабт откри резултата за Куинс Парк Рейнджърс в 52-ата минута, след като стреля от около 20 метра, топката рикошира в Хангеланд и отиде във вратата. Отново Таарабт бе в прегръдките на съотборниците си в 68-ата минута.

След самостоятелен пробив той се справи със защитата на Фулъм и елегантно преодоля вратаря Шварцер. В 88-ата минута Петрич намали резултата, но за повече силите на Фулъм не стигнаха, а и нямаше време. Бербатов се бе нагърбил със задачата да изнася топката и пред него не се откриха ситуации за гол.

След първия си успех за сезона КПР се измъкна от последното място, след като изпревари Рединг. Тимът вече е на 19-о място с 10 точки. Фулъм пък е на 13-о място с 20 точки.