Валенсия отпадна от Шампионската лига след 1:1 с ПСЖ в реванша, но бе изключително близо до продължения, които можеше и да изведат тима напред. Треньорът на испанците Ернесто Валверде сподели, това, което не е достигнало на момчетата му са били сили.

"Целта ни беше да отбележим първи гол и да ги накараме да се съмняват. Успяхме да го постигнем, но в края бяхме твърде уморени. Ключовият момент беше изравнителното попадение, защото след това те заиграха още по-дефанзивно.

Имахме кадрови проблеми в центъра на отбраната, но се защитавахме по-добре в сравнение с първия мач във Валенсия. За съжаление не успяхме да направим достатъчно през първото полувреме. След почивката се представихме добра по-добре, но в последните минути и физическите ни сили не достигнаха", каза Валверде след мача.