Министър-предеседателят е потвърдил участие в церемония по връчване на награди в Народния театър
Министър-предеседателят Пламен Орешарски е потвърдил участие в церемония по връчване на награди за културни постижения. Новината се разпространява във фейсбук група, озаглавена „Да поздравим Орешарски на излизане от Народния театър”.
Самата церемония започва в 18.30 часа в Народен театър "Иван Вазов". По това време протестиращите срещу кабинета традиционно започват да се събират на пл. „Независимост”. В социалните мрежи популярност набира идеята премиерът да се сблъска с гражданското недоволство на излизане от събитието. До 17 ч днес присъствието си бяха потвърдили над 120 души.
-
Една година от окупацията на Алма Матер
-
На #ДАНСwithme задържани няма, записани са личните данни само на 21 души
-
Оградите пред парламента били незаконни дарения от фирми за МВР (ОБНОВЕНА)
-
Протестиращите с прощална снимка пред парламента
-
Парламентът се освободи от депутатите и от оградата (ОБНОВЕНА)
-
1 г. протести: Време е за „ДАНСnomore” (СНИМКИ)
-
Една година #ДАНСwithme - акции в цялата страна
-
333-ия ден на #ДАНСwithme остана неуважен от успелия човек на 33
-
300 дни протести - Пеевски отново на фокус
-
Младежи на протест срещу увеличените заплати на депутатите
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google