„Проблемът не е в правителството, а в конфигурацията на Народното събрание”. Това заяви пред bTV вицепрезидентът на КНСБ Чавдар Христов.
По думите му, така съставено, НС така функционира наполовина и е осакатено. „Не отговаря на очакванията на гражданите. ГЕРБ отказват да играят отредената им роля на опозиция”, заяви Христов.
Според него правителството, срещу което недоволстват хората, е второстепенен проблем. Въпреки това Христов смята, че изходът са предсрочни избори. „Преди избори трябва внимателно да се направят поправките в изборния кодекс”, добави един от лидерите на КНСБ.
-
Една година от окупацията на Алма Матер
-
На #ДАНСwithme задържани няма, записани са личните данни само на 21 души
-
Оградите пред парламента били незаконни дарения от фирми за МВР (ОБНОВЕНА)
-
Протестиращите с прощална снимка пред парламента
-
Парламентът се освободи от депутатите и от оградата (ОБНОВЕНА)
-
1 г. протести: Време е за „ДАНСnomore” (СНИМКИ)
-
Една година #ДАНСwithme - акции в цялата страна
-
333-ия ден на #ДАНСwithme остана неуважен от успелия човек на 33
-
300 дни протести - Пеевски отново на фокус
-
Младежи на протест срещу увеличените заплати на депутатите
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google