Храна за гладни, оставена в кутия върху дърво в Лом. С нея взаимната съпричастност и подкрепа към хората в нужда, продължава. Кутията за храна "тръгва" по идея на Веселка.
Снимка:
btvnovinite.bg
"Всичко беше импровизирано. Дори не прецених големината на кутията, оказа се че е малка", споделя Веселка. Баща й я сковава, тя я украсява, защото иска да е шарена.
Така кутията се озовава на дърво в центъра на града, пълна с достатъчно продукти за поне едно семейство.
Снимка:
btvnovinite.bg
Първият ден храната е прибрана за часове. След първата кутия от Веселка, местната власт поема инициативата да постави още.






















