Димитър Рангелов асистира за победното попадение при успеха на Люцерн с 1:0 у дома срещу Аарау в среща от 17-ия кръг на швейцарското първенство.

В 86-ата минута на двубоя българският национал подаде прецизно към Сали Сар, който донесе успеха в полза на домакините. Рангелов, който беше един от най-активните на терена, започна като титуляр и остана в игра през всичките 90 минути на двубоя.

Във временното класиране Люцерн се намира на второ място, само на точка след лидера и шампион Базел. В следващия кръг Люцерн гостува на Базел, като се намира в серия от пет поредни победи във всички турнири. Рангелов бе вкарвал по едно попадение във всяка една от предишните четири срещи, но се спря головата си серия.

За да научите първи най-важното, изтеглете приложението на bTV Новините за Android и iOS!

Бъдете с нас и във Facebook и Instagram!