Левски проведе възстановителна тренировка след вчерашната победа с 3:1 над Ботев (Пловдив) в първи мач от четвъртфиналите за купата на страната. "Сините" нямат проблеми с нови контузени футболисти.

Ларсен Туре, който получи почивка в началното на седмицата, отново не взе участие в заниманието, като се очаква неговото завръщане от Франция.

Владимир Гаджев се подготвя с тима, въпреки че няма да вземе участие в предстоящото дерби с ЦСКА, поради спряните си състезателни права след скандала с Омар Косоко.

След края на двубоя с Ботев, треньорът Антони Здравков разкри, че е получил подкрепа от собственика Тодор Батков и продължава да ръководи тима.

В събота Левски ще опита да спечели дербито с ЦСКА за първи път през сезона, след 2 загуби и 2 равенства до момента.