Лудогорец постигна разгромен успех със 7:0 над молдовския Нистру (Отаци) в контролна среща, играна по време на подготвителния лагер на лидера на българското първенство в Анталия.

Головата фиеста започна в 12-ата минута след попадение на бразилеца Марселиньо, а Мирослав Иванов увеличи преднината на отбора си в 26-ата, след като получи топката на удобна позиция от Иван Стоянов.

Три минути преди края на полувремето в мрежата на молдовците се разписа и капитанът Емил Гъргоров, който беше точен от дузпа. След почивката във вратата на Нистру паднаха още четири гола. Точни бяха Димо Бакалов, Кристиан Кабаселе, Шоко и Георги Костадинов.

Ето и състава на Лудогорец: Урош Голубович, Йордан Минев, Витиня, Александър Барт, Любомир Гулдан, Светослав Дяков, Станислав Генчев, Мирослав Иванов, Иван Стоянов, Марселиньо и Емил Гъргоров (Деян Димитров, Шоко, Младен Кашчелан, Георги Костадинов, Кристиан Кабаселе, Кишада, Михаил Александров, Димо Бакалов).