Левски победи Септември (Симитли) с 2:1 в контролна среща. За "сините" голове отбелязаха Сьорд Арс и Тодор Христов, а за домакините точен беше Калоян Стоянов.

Още в началото на мача Левски успя да стигне до попадение. Гостите успяха да стигнат до наказателното поле на Септември с множество пасове, Дарко Тасевски стреля силно към противниковата врата, но топката беше избита. Сьорд Арс обаче овладя и при добавката бе точен за 1:0.

Защитниците на "сините" не съумяваха да опазят особено добре зоната си и в 34-ата минута се стигна до изравняване на резултата.  Лазаров проби по фланга, центрира към Стоянов, който вкара топката в мрежата за 1:1 Септември имаше възможност и да поведе, но Лазаров удари греда.

Положението при първия гол обаче се повтори и Левски успя да поведе в резултата секунди преди почивката. Този път Арс стигна до удар, който беше отбит в краката на Тодор Христов. Крилото на Левски се възползва от шанса и вкара за крайното 2:1.

В Левски отсъстваха контузените Симеон Райков и  Мариян Огнянов, а на тяхно място в групата бяха включени Цветомир Тонев, Янко Ангелов и Тодор Чаворски.