Джип се приземи в канавка на столичното Околовръстно шосе, след като бе ударен от луксозен автомобил между Бояна и Драгалевци. При инцидента няма пострадали.
Шофьорът на джипа разказа пред агенция БГНЕС, че колата му е прелетяла от най-лявата в най-дясната лента след сблъсъка.
Лекият автомобил пък е бил управляван от млад шофьор, взел го временно от свой приятел.
Според очевидци на тази отсечка нощно време се правят нелегални гонки със залагания.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















