2011 г. ще бъде запомнена по-скоро като трудна година. Този отговор дават близо 70% от потребителите на btv.bg, участвали в анкета на сайта. Едва 25 на сто посочват, че отиващата си година е оставила у тях само положителни емоции.

В коментарите споделихте с нас, че през 2011-а сте станали родители, приели са ви в университета, разделили сте се с гаджето или сте се врекли във вярност на любимия. Има и хора, които са загубили близки, загубили са работата си и съответно - надеждата, че нещата ще се оправят. Има и такива, които пък очакват 2012-а с нетърпение... защото ще празнуват рожден ден на 29 февруари, например.

Важното е обаче у нас да остават положителните емоции, "защото обикновено лошите неща се забравят, не че липсваха през 2011-а”, както пише наш потребител.

Сега ви питаме трудно ли е на работното място след празниците. Мнение по темата дайте тук >>>

Резултатите от анкетата не са на базата на национално представително проучване. За нас от btv.bg обаче са много ценни, тъй като отразяват мнението на потребителите, които ежедневно ни гласуват доверие.

Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google