Само за седмица два инцидента по време на два различни музикални фестивала отнеха живота на 10 души! Първо беше трагедията в Индианаполис, а след това инцидентът на фестивала Pukkelpop.
В края на юни пък у нас бе отменена втората вечер на фестивала LOOP Elevation, заради ураганен вятър, което решение на организаторите вече се възприема по-скоро като правилно на фона на трагедиите в Европа, за разлика от тогава - края на юни, когато това решение беше посрещнато "на нож" от феновете.
Променят ли тези факти нагласата ви към посещаването на музикални фестивали? Ще спрете ли да се забавлявате с любимите си групи на живо от страх за здравето и живота си? Гласувайте в анкетата и споделете мнението си по темата в коемнтарите!