
"Тя каза на Ашли да се махне от къщата, защото не желае да го вижда. Черил не иска да слуша повече извинения и обяснения. Когато замина за Лос Анджелис тя не бе взела окончателно решение за бъдещето си, но след разкритията в пресата в последните дни, позицията й е пределно ясна", сподели близък до певицата пред "The Sun".
Пресата на Острова направи скандални разкрития, че Коул е имал връзка с пет жени. Според таблоидите Черил е на път да забрави Ашли, след като вече излиза с 24-годишния танцьор Дерек Хау.
За Ашли обаче има още една лоша новина. От клуба му - Челси смятат да му наложат глоба в размер на 200 000 паунда. Причината - по време на предсезонния лагер на тима в Америка миналото лято, играчът се срещал с едно от момичетата, което е абсолютно забранено. Сумата се равнява на възнаграждението на футболиста за две седмици.