Актрисата Никол Кидман показа за първи път малката си дъщеричка на семейството си в Австралия. Ден след като се завърна в родината, звездата посети сестра си Антония в нейния дом в Сидни.

Кидман и съпругът й – кънтри певецът Кийт Ърбан, посещават Австралия за първи път след раждането на малката Сънди Роуз, на 7 юли.

Малка група папараци последва тримата до къщата на сестра с надеждата да зърнат бебето.

Интересът към него се засили, след като по-рано актрисата обяви, че снимки на дъщеря и няма да бъдат публикувани, нито ще бъдат продавани. Тя призова медиите да уважават правото й на лично пространство и ги помоли да позволят на семейството й спокойно да се разхожда по улиците, за да покажат града на бебето. Това обаче едва ли ще е възможно, тъй като търсачите на безценния кадър са много и неуморни.

 

Спортните събития от деня

Филмите на bTV

Гледай bTV на живо

Времето