Запознайте се със Сейф от Пакистан и с американката Анджела.
Сейф играе ролята на любезния шофьор на такси в мегаполиса Ню Йорк. В големия град той помага на Тео да намери Мая.
Пътят до снимачната площадка за Сейф е дълъг. Започва преди 18 години, когато тръгва от родния Пакистан, за да открие щастието. Намира го в България.
Сейф имал три мечти, да стане пилот на самолет, но не се случило, да стане треньор по крикет - вече факт. Третата му мечта е била да е актьор.
Докато Сейф ни показва тайните на родната си кухня ни разказва, че е запален по българските филми и не е виждал толкова добри актьори колкото нашите.
Незабелязана не остава и една дама - американката Анджела Родел. Толкова е усмихната, че човек се изненадва, когато я вижда в ролята на ревнивата Натали Станкоф.
Анджела разказва, че освен с актьорство сега се е захванала и с превод на любими български автори. Така нашите романи, благодарение на нея, стигат до публиката отвъд Океана. Обича и да пее, пак нашенски песни.