Маркъс Фолиньо отбеляза два гола при победата на Бъфало с 3:1 над Ню Йорк Рейнджърс с в мач от редовния сезон в първенството на НХЛ. Вратарят Йонас Енрот отрази 18 от 32 удара в третия период. Фолиньо направи 1:1 в 5:35 минута на втората част, а след това за 3:1 8:12 минути преди края на двубоя.

За Енрот, който замени в състава Райън Милър, това е първа победа от 26 ноември 2011 година срещу Вашингтон. Томаш Ванек също бе точен за Бъфало, а Андрей Шекера направи две асистенции.

Дерек Степан се разписа за Рейнджърс, а Хенрик Лундквист спаси 19 удара.

Брендън Сътър отбеляза две шайби в последните седем минути при успеха на Питсбърг с 3:2 над Бостън. Крис Куниц също вкара гол за "пингвините" в третата част и записа 18-ото си попадение за сезона. За Бостън точни бяха Здено Хара и Тайлър Седжуин през първата третина.

Във Вашингтон Райли Неш се отличи с два гола през втората част, а Джо Корво откри резултата при победата на Каролина над домакините с 4:0. Патрик Дуайър също бе точен за гостите, а Джъстин Петерс направи 26 спасявания.

Каролина записа шеста победа в последните си седем мача. Мейсън Реймънд вкара единствения гол при дузпите за успеха на Ванкувър с 2:1 над Кълъмбъс. Роберто Луондо отрази 26 удара, а при дузпите спаси всичките три на Кълъмбъс. За него това бе едва втори мач в последните 16 дни.

Лидерът при стрелците в лигата Стивън Стамкос вкара веднъж и вече има 20 гола през сезона при победата на Тампа Бей с 3:2 над Флорида.